Wydarzenie warte notki

Zmiany zaszły na Peace Grenade. Do drużyny (złożonej ze mnie 😉 ) od dziś dołącza cookiecrusher aka Pita. Wpłynie to znacząco na liczbę tekstów (w zamyśle: częściej, więcej, lepiej) i atrakcyjność stronki.
Jak będzie czas to sam się przedstawi, na razie mogę napisać, że to spec od RPG, fan gier SNK i Atlusa, mruk, człowiek nad wyraz elokwentny i profesjonalny. Myślę że nasza odmienności styli i gustów wyjdzie czytającym (choćby tym paru) na dobre.

Osobiście przepadam za gościem, do tego stopnia, że sprzedałbym mu córkę. Choć na początku znajomości patrzeliśmy na siebie z góry, to obecnie nawet bloga mamy wspólnego, jednak życie ma zakręty, z czego się nadwyraz cieszę. Teraz tylko wystarczy poczekać na efekty współpracy, wierzę że uda nam się zrealizować to co sobie postanowiliśmy.

Witam Cię Piotrze, serdecznie.

cascad

Reklamy

3 uwagi do wpisu “Wydarzenie warte notki

  1. Pita erpegmen będzie dawał opisy zapomnianych RPGów! Łiiii jeee! A przynajmniej mam taką nadzieję, bo na łamach Neo to się tego jeszcze nie doczekałem 😉

  2. I bardzo dobrze. Już spory kawałek czasu temu napomknąłem o tym pomyśle w topicu o tym, co chcielibyśmy zobaczyć w RPGamerze, ale skoro nie tam, to tutaj, no.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s