Podcast #0 czyli PG na głośniku

pdcastttt

Tak jest, tak jest, postanowiliśmy wejść na podcastową scenę.
Poniżej znajdziecie(oficjalny ton) zerowy, startowy odcinek podcastu bloga peacegrenade.wordpress.com w którym Cascad narzeka na Prince of Persia, szuka słonia, śmieje się z boga wojny, gloryfikuje Szatana Serduszko, biega po japońskich serwerach i… a zresztą, posłuchajcie.

Bezpośredni link do przesłuchania audycji znajdziecie TUTAJ [Peace Grenade Podcast 0.mp3]

Tu jest zrzut ekranu, jedną strzałką zaznaczam gdzie się ściąga a drugą playerek. Wszystko jest klarowne, ale daje na wypadek gdyby ktoś okularów zapomniał 😉

podcast-zrzut

Jeszcze odnośnik na wrzute:

Peace Grenade Podcast 0

Niestety sporo problemów technicznych było z tym, żeby można było słuchać owej audycji bezpośrednio z PG, więc, przynajmniej dziś zdecydowaliśmy się na takie połowiczne rozwiązanie (czyli upload na serwery sendspace i wrzuty), mam nadzieje, że to nikomu nie przeszkodzi w odsłuchu.

Co tu dużo dodać… czekamy na reakcję.

Reklamy

11 uwag do wpisu “Podcast #0 czyli PG na głośniku

 1. Fajnie fajnie… Ale głos to.. no.. 40-latka xD I zbyt dłuuugie. Jak ma tak długie być – lepiej IMO na części to podzielić.

  Ale próbować trzeba dalej, więc próbujcie jeszcze kilka razy zapodać podcastowo.

 2. Pomysł fajny, ale jak na razie słabo. Podcast sporo za długi i lekutko nudnawy, no. Do tego nie potrafię zrozumieć tajskiej nazwy Obrońcy 😛 Nie chcę być uszczypliwy, ale postaraj się następnym razem mówić mniej znudzonym głosem, to trochę zniechęca do słuchania. Choć po kilku minutach słucha się dobrze 🙂

  Powinno pójść lepiej następnym razem 😉

 3. Właśnie skończyłem słuchać. Pierwsza rzecz: świetna inicjatywa. Nie czytam peace grenade regularnie, ale z ciekawości będę zaglądał właśnie, żeby posłuchać podcastu.

  A teraz do krytyki. Zaczęło się tragicznie – Zeratul ma lepszą dykcję w showshowshowshow. Na szczęście z czasem przestałeś. ciąć. każde zdanie. w ten właśnie. sposób. co było nie do. zniesienia. Być może tak właśnie wysławiasz się na codzień, nie wiem. Wiem, że słucha się tego źle.

  Tematyka, treść – ok. Czasem razi jak bardzo się starasz poprawić coś, co powiedziałeś przed chwilą błędnie. Praktyka pokazuje, że jak Ty nie zauważysz, słuchacze też nie zauważą. Więc więcej czasu poświęcaj na ciekawe, przykuwające uwagę treści niż na poprawność językową – ona przyjdzie sama z czasem. 🙂

  A skoro o czasie – nie miałeś materiału na 30 minut. Biorąc pod uwagę to, że dopiero próbujesz, siłowanie się na pół godziny nie ma sensu. Dwa, trzy krótkie tematy, z których możesz wycyckać całą słodycz wystarczą. Powinno być krótko i treściwie.

  No i wreszcie: polecam m-w.com. Serio, wyszukaj sobie angielskie słowa, które zamierzasz użyć, i posłuchaj jak powinny brzmieć. DICE to „dajs”, kość. Zerknij na animację ich logo. Tego typu kiksów było sporo. Mawiają, że mądry nie zauważy a głupi pomyśli, że tak ma być. Mimo wszystko lepiej nie utrwalać sobie błędnej wymowy. Jeśli przyjdzie Ci kiedyś skonfrontować swój język z obcokrajowcem (czy to w pracy czy na płaszczyżnie towarzyskiej) nie będziesz zrozumiany.

  Tyle. Popracuj też nad jakością dźwięku, choć to zawsze drugorzędna kwestia względem treści. A, i jeszcze jedno: akcja Ong Bak 2 dzieje się na przełomie XVI/XVII w. Mówienie, że to plemiona to tak jakby zerknąć na Mazury 100 lat temu i twierdzić, że mamy do czynienia z Polską plemienną. 😉 Poza tym Tony Jaa walczy stylem Muay Boran a nie Muay Thai. ;]

 4. Chciałem skrytykować, ale lepiej zrobił to Ryan. Rada ode mnie, zainwestuj w jakiś podkład muzyczny. Tylko nie w poszczególne piosenki, najlepiej jakiś 15 sekundowy loopik. Dzięki temu, głos mniej zanudza. Ogólnie było nieźle, mi 30 minut w zupełności wystarczyło, nie za dużo i nie za krótko.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s