Żółwie Ninja zaatakują Wii

t3

We wrześniu, tego roku, otrzymamy nową produkcję na licencji sympatycznych miłośników pizzy. TMNT Smash Up będzie oferowało rozgrywkę dla czterech graczy, uderzając w tony podobne do niesamowitego kasowego sukcesu Nintendo: Super Smash Bros. Brawl. W skrócie – gracze dostaną do dyspozycji kolejną zabawową nawalankę idealną na imprezkę w gronie znajomych. Grę wyda Ubisoft a za developing odpowiada Game Arts, znane chociażby z serii Grandia czy udziału w tworzeniu samego SSMB.

t2

Kampania promocyjna zostanie zapewne podpięta do chlubnego jubileuszu – w tym roku Wojowniczym Żółwiom stuka 25 lat! Być może obudzi to w wielu ich ‘uśpionych fanach’ dawną pasję i radość jaką czerpali z ich przygód, i sięgną do portfela by spędzić parę godzinek na nawalaniu się swymi ulubionymi bohaterami. Zwłaszcza, że autorzy zapowiadają dopracowaną rozgrywkę online.

t7

t6

t4

Zapewne rewolucji gatunkowej się nie doczekamy (w sumie ciężko tu coś zrewolucjonizować), ale liczę że grafika zostanie choć trochę podciągnięta względem tego co widać na screenach a muzyka stworzy specyficzny klimacik. Niech to będzie przynajmniej dobra gra, przecież Leo, Don, Michel i Raf już na starcie wygrywają pod względem charyzmy z wesołymi grzybkami, księżniczką brzoskwinką, rurą Marianem i Luckiem a.k.a green ranger. Nie wspomnę już nawet o zjadającym ich wszystkich Caseyu Jonesie! Dajcie mi Caseya!

casey_jones_by_wizardofauz

cascad

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s