Prywata

45Eye

Hej, jak zauważyliście pozmieniało się troszkę na PG. Jest to wynikiem tego, że jeszcze nie tak dawno temu pisało tu kilka osób, sam zacząłem bawić się w prowadzenie równoległego site’u i (co najważniejsze) należy się wciąż i wciąż zmieniać.

Strona ta, jak zapewne wiecie, powstała jako solowy projekt, po pewnym czasie (i przyznam – lekko nachalnej reklamie z mej strony w niektórych miejscach) zaczęła być relatywnie popularna, tak by w kilka miesięcy zebrać parę osób chętnych do pisania. Jak to zwykle bywa z przedsięwzięciami robionymi w wolnym czasie od innych zajęć, całkowicie za darmo i za sprawą własnych nakładów: team się rozleciał. Jest mi jednak zbyt trudno odejść z tego miejsca i mam zamiar dalej je prowadzić zupełnie tak jak na początku – w pojedynkę. Choć nie powiem, starych znajomych postaram się jeszcze namówić na gościnne występy, bo niby czemu nie. A i nowych może nawet na coś namówię… w każdym razie będzie warto tu zaglądać by zobaczyć nową twarz PG.

Kto miał okazję odwiedzić mą drugą stronę – najgorszy – wie, że wrzucałem tam często dość krótkie notki, nie szczędząc im zupełnie subiektywnych komentarzy. Teraz nadejdzie ‘fuzja’ (o ile sam ze sobą mogę fuzję robić), która przeniesie sporo z nich na PG (zatem oszczędźcie sobie pisania „łe to już było”, bo nie chcę zwyczajnie by niektóre rzeczy zaginęły w sieci ), a także ten specyficzny, nieco odrzutowy, styl prowadzenia bloga. Do tej pory wolałem większe treści zachowywać na PG, ale nie dam rady się rozdwoić i wolę jedną rzecz prowadzić intensywnie niż dwie z doskoku. Od dziś najgorszy.wpress jest pod respiratorem z wielkim prawdopodobieństwem przecięcia kabla.

Możecie odkreślić linią to co się pojawiało na Peace Grenade do teraz – niezbyt grubą, gdyż dalej nie mogę powstrzymać się od recenzowania i klecenia felietonów – ale cienką jak najbardziej. By było to jeszcze bardziej widoczne zmieniam wystrój na luźniejszy, kolorowy i radosny – w sam raz do narzekań. Po boku są też obrazeczki, linki, no cuda 😉 co do tagów i kategorii, to panuje w nich taki burdel, że nie wiem czy dam rade je kiedykolwiek uporządkować, ale odnośniki do co ciekawszych wpisów i zakładki u góry powinny to wszystko wynagrodzić. W każdym razie przebudowa jest w toku, muszę też lekko zmienić oceniaczkę bo zgubiłem folder ze starą -_-”

Z blogu powstałeś i w blog się obrócisz. I to tyle, mam nadzieję, że zmiany się spodobają. Big love.

PS. Podziękowania dla cookiego, kyo, cc, hrabola i boromiego, którzy dołożyli swoje cegiełki do PG.

PS2. fucki dla osób, które wiedzą, że powinny je dostać (podpowiedź: jest ich więcej niż 4 i mniej niż 8).

PS3. Bazinga

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Prywata

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s