Prey the Stars <<< Katamari

937353_86749_front

Jeżeli ktokolwiek śledzi nowości z Nintendo DS, to zapewne natrafił na porównanie Prey the Stars do serii Katamari. Jakże błędne jest to porównanie, zaraz postaram się wam zwięźle wyjaśnić. Niestety wychodzi na to, że nie dość, że PtS jest grą z goła inną, to jeszcze zdecydowanie gorszą od ukochanej, niszczycielskiej kulki.

Po pierwsze: nie wierzcie w te wszystkie skróty myślowe na wielkich serwisach pisane przez ludzi, którzy w życiu nie mieli w rękach ani jednej ani drugiej gry.

Po drugie: Prey The Stars to gra gdzie jednym stworem rywalizujemy z trzema innymi na zamkniętej planszy o to kto zje więcej przedmiotów.

Po trzecie: W Katamari kulamy przed siebie kulę do której, wraz z progresem, przyklejają się coraz większe rzeczy, co pozwala na super-miodną demolkę planszy.

Po trzecie: to się nie łączy.

s34474_NDS_8

A tak w ogóle to o czym jest to całe Prey to Stars? O tym, że podchodzimy dziwnym stworem do przedmiotu i go gryziemy, potem musimy go połknąć, układamy ich kolejność w jakieś power-upy, rywalizujemy z innymi ‘zbieraczami’ i uprzykrzamy im życie etc. napisałbym wam więcej gdyby nie to, że gra mnie szybko odrzuciła. Tak naprawdę to dziwna wariacja pac-mana, w słabej oprawie, ze słabym designem i średnim gameplayem. Sprawdźcie trailer i papa, bo koło Katamari to to nawet nie leżało.

cascad

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Prey the Stars <<< Katamari

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s