Działo się – szybki przegląd newsów #3

Kolejna sobota przynosi kolejne newsy 😉 ostatni tydzień z jednej strony nie przyniósł nic szokującego, z drugiej jednak i tak było o czym pisać. Okazało się, że w Final Fantasy XIII będzie żółwia godzilla, Insomniac tworzy coś nowego, Yakuza 3 wyjedzie z Japonii, po raz kolejny chwycimy za karabin i jest za kim płakać po ‘wielkim morderczym kryzysie’.

Enjoy:

…..

W FFXIII będzie gigantyczny, wielki, brzydki, żółw


Tak, będziemy się z tym czymś bić. Czy tylko mi wali po oczach zadziwiająco niski poziom grafiki? To chyba najbrzydsze (i boję się, że jedyne nie retuszowane) ujęcie z Final Fantasy XIII jakie wskoczyło do sieci. Pomijam już absurdalność walki trzech chłopów z tak gargantuicznym monstrum. Powiem szczerze, że spodziewałem się więcej po trzynastce, a ostatnio coraz bardziej tracę nią zainteresowanie. Za dużo Lord of the Rings się Nomura naoglądał.

[źródło]

…..

Nowy oddział Insomniac coś tam smaży

I co jeszcze lepsze – będzie to tytuł AAA, żadne robótki dla swej głównej siedziby. Insomniac North Carolina (przynajmniej tak na razie nazywa się to studio) smaży coś „nowego i cool”. Szkoda, że nie ujawniono więcej informacji dot. tego projektu, jakby nie patrzeć studio ojców Ratcheta robi gry które można kupować w ciemno… czekamy na więcej informacji.

[źródło]

…..

Ku pamięci!

Grudzień jak to grudzień – jest powszechnym okresem radości, świąt i coca-coli, jednakże warto sobie przypomnieć o studiach, które zostały zamknięte z powodu kryzysu jaki nastąpił na początku tego roku. A Były to między innymi: Shaba Games (Spider-Man: Web of Shadows), 3D Realms (seria Duke Nukem), BottleRocket (Rise of the Kasai), GRIN (Ghost Recon Advanced Warfighter 1 & 2), Factor 5 (Lair), Pandemic (Mercenaries), Midway (Mortal Kombat). Pamiętamy o was chłopaki & dziewczyny!

[źródło]

…..

EA kopiuje własne rozwiązania – Medal of Honor wraca

W telegraficznym skrócie: kiedyś Medal of Honor robili ludzie, którzy dziś robią Call of Duty, potem odeszli z EA i zgadali się z Activision. Teraz EA widząc nieziemskiego zajoba na CoD postanawia wrócić do swej marki MoH i stworzyć konkurencję dla CoDa. I co jeszcze lepsze – mimo iż gry z tej serii zawsze były powiązane z druga wojną światową, to teraz najnowszy MoH idąc śladem CoDa wskakuje we współczesne pole walki (a dokładniej Afganistan). I co teraz? Ogólnie jajca jak berety. Znając jednak nie konfliktowość EA, to po aferze z Six Days in Fallujah nie będzie w ich grze ani trochę kontrowersji. Co jeszcze lepsze: osobny team będzie pracował nad trybem dla jednego gracza (EA LA) i osobny nad multiplayerem (Dice!! Goście od Mirrors Edge).

[źródło]

…..

Yakuza 3 jednak w Europie?

Bez wątpienia najbardziej udana obecnie nowa licencja Segi – Yakuza omija anglojęzyczne rejony świata szerokim łukiem, tak szerokim, że jest nam, biednym białym ludzikom, bardzo, bardzo przykro. Mimo to, jak gdyby nigdy nic, na niemieckim Amazonie widnieje już europejska Yakuza 3 z marcowa datą premiery. Zatem wyjdzie czy nie wyjdzie? Prawda czy fałsz?

[źródło]

…..

cześć, czołem i kisiel z vodką!

cascad

Reklamy

3 uwagi do wpisu “Działo się – szybki przegląd newsów #3

  1. Na FFXIII nie mogę się doczekać i nie obchodzi mnie czy będzie w nim gigantyczny żółw czy różowe króliki;) a grafa słaba bo pewnie screen z xboxa;P
    Co do Insomniac to mieli robić Resistance 3, oby bo pierwsze dwie części bardzo mi się podobały.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s