A w dÓpie mam racery i FPSy: Majin, Nier & Enslaved!

Najlepsze gry to ciekawe gry. Nowe, świeże, zaskakujące, pełne barw. Dlatego też, od pierwszych zapowiedzi uważnie wyczekuje nie głośnych hitów jakie zapowiedziano na 2010 rok (poza Red Dead Redemption rzecz jasna), tylko pewnej trójki tytułów. Są to Majin, Nier i Enslaved. Wierzę, że wyjdą z nich mocno przypieczone, słodkie, pyszne naleśniory (wtf?).

Majin: The Fallen Realm, uderzać będzie w przygodową nutkę stealth-action z piernikowatym diabłem piszczałką (bo tak wygląda nasz towarzysz) i wspaniałym, barwnym otoczeniem. Trailery są wspaniałe, sielankowe i nie szczędzą zbliżeń na rozbrajającą mordę towarzyszącego nam stwora. Za Maijinem stoją ludzie odpowiedzialni za Genji: Days of the Blade i Folklore, czyli bardzo udane tytuły.

Nier, jest już czymś bardziej popieprzonym. I to zdecydowanie, fakt, że developerem będzie studio Cavia zapewnia bezkompromisowe jechanie po bandzie. Fabuła, design i motywy jakie napotkamy na swej drodze z pewnością będą chore. Naszym bohaterem jest Nier, szukający lekarstwa dla swej córki… Zaklęcia, walka, wykręcenie. Chcę. Dobrze, że premiera już na dniach.

Enslaved – Odyssey to the West, jest ciekawe chociażby dlatego, że robi je Ninja Theory. I dlatego, że mamy ostry duet facet and babeczka, a połączenie to zawsze daje ogromne pole do popisu scenarzystom. Postapokaliptyczny krajobraz po IV wojnie światowej, wielkie miasta porośnięte roślinami i miejmy nadzieję spory teren do zwiedzania, sprawiają, że wierzę w ten tytuł. Powinno się opłacić. Trailera nie ma, ale wywiad jest:

Warto czekać na te gry i liczyć, że recenzenci nie potraktują ich powierzchownie, tak jak dzieje się to z większością tytułów za którymi nie stoi wielki marketing. Możliwe, ze wtedy dotrą do szerszego grona odbiorców i pozwolą zrobić remont łazienki w domach koderów co ambitniejszych studiów developerskich.

cascad

Reklamy

3 uwagi do wpisu “A w dÓpie mam racery i FPSy: Majin, Nier & Enslaved!

  1. O tak w Nier bym pograł ale niestety sprzętu nie posiadam na granie w nowe tytuły… No nic trzeba do wakacji skombinować troszkę kaski…

  2. Pingback: Kupujesz = głosujesz « Peace Grenade

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s