Działo się – szybki przegląd newsów #9

Czas na powrót małego zbierania informacji. W mijającym tygodniu działo się sporo – najwięcej w obozie Microsoftu, który chce się odbić za zeszły rok i zaczyna działania marketingowe na szeroką skalę, szykując sporo nowych tytułów na swą maszynkę. Głośnych tytułów. Z warkotem piły w tle. I Polakami na pokładzie.

Enjoy:

Trzy duże exclusivy w następnym OXM

60ty numer Official Xbox Magazine, ma przynieść wiadomości na temat trzech nowych tytułów na platformę Microsoftu. Owy magazyn ma się ukazać 14stego maja – zatem albo będzie mocno nieaktualny (bo już mamy potwierdzone Gearsy 3 i nową grę People Can Fly), albo zaskoczy świat przynosząc zupełnie świeże exy. Nie powiem – ta druga opcja byłaby potężna. Trzeba czekać.

[źródło]

…..

No właśnie… Gears of War 3 nadchodzi!

Nareszcie, po tygodniach/miesiącach/latach uników CliffyB zrobił to czego każdy od niego oczekiwał – przyznano się do pracy nad GoW3, wyciekło już pierwsze tech demo i szczątki informacji (poziomy podwodne). Informację o trzeciej części piłowania szarańczy zostały ujawnione… poprzez dashboard Xboxa 360, gdzie pojawiła się ta, zaskakująca, wiadomość. Premiera w kwietniu 2011.

[źródło]

…..

Rasistowskie Pokemony nie lubią 3D

Czas na edycję Black i White znanych z dzikich pisków małych stworów (ciekawe, że pokryło się to z prezydenturą Obamy 😉 ). Nintendo na razie uruchomiło tylko biedną stronkę Internetową dotyczącą tych produktów, i potwierdziło, że szykowane są na NDS, nie 3DS.

[źródło]

…..

Hakerzy walczą z plikami na pamięci przenośnej do X360

Microsoft przeprowadził update systemu Xboxa 360 pozwalający na zrzucanie danych na pendrive’a. I już znaleźli się ludzie próbujący przy tym grzebać. Złamano zabezpieczenia na tyle by pecet „widział” zawarte na pendrive’ie dane… stąd tylko krok do wielkiego cheaterstwa. Zobaczymy co z tego wyjdzie – jak znam życie posypie się fala oszustów, którzy nagle podbiją sobie gamerscore o 50 000 punktów, a potem będzie nowy update i na wszystkich grzeszników spadną bany.

[źródło]

…..

28 letni rekord został pobity!

Poniedziałkowa noc przejdzie do historii gamingu. 5 kwietnia, o 22:11 John McAllister pobił rekord w Asteroids. Grając przez 58 godzin (na automacie z 1979 roku!) osiągnął wynik 41,338,740 punktów. Poprzedni rekord wynosił 41,336,440 i został ustanowiony w 1982 roku, zaledwie trzy lata po premierze gry. Nie wiem jak tam w życiu osobistym pana Johna, ale w wirtualnym jest championem.

A teraz tak szczerze – zazdrościcie mu?

[źródło]

…..

Sądzę, że tyle wystarczy, a teraz wracam do Katamari, bo chcę pobić rekord rekordów i też być kiedyś wielkim mistrzem 😉

cascad

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s