Iwata nie lubi Niemców, dodaje złoty pieniążek do Mario i od dawna wie czym będzie Wii 2 (a to szatan!)

Satoru Iwata mimo bycia śmiesznym, niskim panem w okularach, które pewnie wściekle mu parują podczas czytania kolejnej mangi gdzie ośmiornica spotyka panią, jest ważnym człowiekiem. Przynajmniej w świadomości graczy – ostatnio podzielił się ze światem swymi spostrzeżeniami i zdradził, że Japonia i Anglia najszybciej podłapują nowe trendy.

Dla dopełnienia dodam, że uznał, że Niemcy i USA są przykładem z drugiego końca tabeli – tam konsumenci reagują straszliwie wolno na globalne zmiany. Ogólnie są zacofani i śmierdzą sznapsem (luźno interpretuje).

Ciekawostką wartą kilku słów, jest fakt, że pre-orderowcy Super Mario Galaxy 2 wraz z grą otrzymają… złotą monetę. Kultowy golden coin Nintendo, który pojawia się znikąd gdy hydraulik walnie głową w mur. Sweet. Szczerze, może jestem w błędzie, ale nie przypominam sobie, by Ninny dbało o takie drobiazgi dodawane w prezencie dla swych fanów. Fajny gest.

Wracając do Iwaty: wypaplał, że prace nad następca Wii ruszyły minutę po tym jak skończono rzeczoną konsolę. No to se przerwę w pracy zrobili chłopacy, że hoho, nie powiem. Biorąc pod uwagę, to że zapewne po raz kolejny nie będą sprzedawać podkręconego GameCube’a, możemy się nareszcie spodziewać czegoś co będzie potrafiło zachwycić oprawą graczy, którzy blisko 5 lat temu utonęli w Haj Definiszyn.

Obyś o to zadbał Iwata, skoro jesteś taki nowoczesny i podłapujący światowe trendy.

cascad

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s